Wednesday, March 19, 2014

Brands as price points

Talking to a class recently and I spoke of mince being available for $5 $10 and $12 per kg. I was derided by somebody who told me "you can't get mince for $5/kg" but I wasn't prepared to fight.

No comments:

Post a Comment